O nas

Firma TOMEX istnieje od 2004r w Łodzi i zajmuje się fachowym doradztwem oraz sprzedażą stalowych szklarni ogrodowych, tuneli foliowych jak również oranżerii i pawilonów ogrodowych z pokryciem specjalnym ogrodniczym szkłem bezołowiowym lub poliwęglanem komorowym różnej grubości.

Oferujemy różne modele i wielkości szklarni wolno stojących jak i przyściennych, dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta jak również szeroką gamę dodatkowego wyposażenia takiego jak automaty okienne, stoły szklarniowe, półki szklarniowe, panelowe chodniki szklarniowe, rynny, eko kompostery, systemy do pnączy, wewnętrzne ścianki działowe, systemy nawadniające itp.

Każdy klient znajdzie odpowiednie dla swoich potrzeb i oczekiwań szklarnie stalowe, które cechuje bardzo duża trwałość oraz odporność na wszelkie warunki atmosferyczne lub różnego rodzaju konstrukcje aluminiowe w formie szklarni, oranżerii i pawilonów ogrodowych.

Firma dysponuje własnym transportem dzięki czemu zapewnia bezpieczną dostawę zakupionych towarów bezpośrednio do każdego klienta pod wskazany i umówiony adres na terenie całej Polski.

Oferujemy również usługi montażu.